Červen 2008

conversky

29. června 2008 v 10:58 | nikol
zddroj: http://cool-deni.blog.cz/0707/conversky

oblečení(cool)

29. června 2008 v 10:55 | nikol

JoJo životopis

29. června 2008 v 10:53 | nikol

zpěvačka

Datum narození: 20.12.1990
Místo narození: Massachusetts, USA
Znamení : Střelec
Joanna Noelle Levesque, známá také pod pseudonymem JoJo se narodila v roce 1990 v městěčku Foxboro . Stejně jako její matka Diana Lynn Levesque , už od dvou let učila zpívat . Její máma totiž zpívala v kostelním sboru a Joanna se tak po ní naučila neuvěřitelně vysoké tóny . Později začala pořádat koncerty ve svém pokojíčku a stále čekala na svou šanci . Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin.

jojo fotky

29. června 2008 v 10:52 | nikolol
Joanna 'JoJo' Levesque
Joanna 'JoJo' Levesque
Joanna 'JoJo' Levesque
Joanna 'JoJo' Levesque
Joanna 'JoJo' Levesque
zdroj:www.JOJO.cz

chůva fajn

28. června 2008 v 20:12 | nikol

chůva fajn fotky

28. června 2008 v 20:08 | nikol
Fran and Roseanne
Niles
zdroj:www. chůva fajn.cz

jessica simpson fotky zdroj

25. června 2008 v 20:20 | nikol
Jessica-Simpson-nwp02.jpg
Jessica-Simpson-nwp01.jpg
Jessica-Simpson-ps01.jpg
DukesHaz001.jpg
Jessica Simpson-SGG-028980.jpg
Jessica Simpson-CTC-000092.jpg
Jessica Simpson-83.jpg
Jessica Simpson-81.jpg
Jessica Simpson-72.jpg
Jessica Simpson-67.jpg
Jessica Simpson-35.jpg
Jessica Simpson-10.JPG
Jessica Simpson-9.JPG
zdroj :http://fotoolsenek.blog.cz/0710/jessica-simpson-fotky

jessica simpson

25. června 2008 v 20:17 | nikol

Jessica Simpson

Zpěvačka, Herečka, Modelka

Datum narození:10.06.1980
Místo narození:
Abilene, Texas, USA
Znamení: Blíženci
Jessica Simpson je držitelkou několika zlatých a platinových desek. V poslední době se začíná čím dál častěji objevovat i jako herečka a modelka. Simpson je spolu s manželem Nickem Lacheyem hvězdou série MTV Newlyweds: Nick & Jessica. Simpson se narodila v Dallasu ve státě Texas a až do svého průlomu v roce 1998 zpívala v kostelním chóru. Z něj také vzešel její manžel Nick Lachey.

V roce 1999 debutovala albem Sweet Kisses, poté přišlo neméně úspěšné In This Skin a v roce 2001 album Irresistible, z nějž vzešel i jeden z největších hitů posledních let, nazvaný stejně jako samotné album. O Vánocích 2004 vydala mimořádné vánoční album ReJoyce The Christmas Album. Regulérní čtvrté by jí mělo vyjít na podzim.

Jessica Simpson si v roce 2005 zahrála roli Daisy Duke, sestřenici fandů aut Boa (Seann William Scott) a Lukeho (Johnny Knoxville) Duke, kteří jsou postrachem Jihu ve filmu Mistři hazardu. Je to její první film, do nějž mj. s matadorem country Willie Nelsonem natočila i coververzi klasického hitu "These Boots Are Made For Walkin'" Mimo to rozjela projekt své vlastní vůně Dessert a plánuje proniknout i do světa módy. S manželem se občas objevují v celovečerních speciálech televize ABC o životě slavných.

bionce ž

25. června 2008 v 12:54 | nikol

Beyonce-životopis

Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.
Obrazek
Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".bionce fotky

25. června 2008 v 12:49 | nikol

holki o skupině

24. června 2008 v 18:32 | nikol
Členové: Katka Brzobohatá Klára Kolomazníková Radana Labajová Nikola Šobichová
JAK VZNIKLY HOLKI: V r.1999 na základě konkurzu, dal je dohromady Čechoněmec Peter Fider. Je podepsaný pod většinu textů, hudbou a zároveň produkcí. Holky studovaly na Ježkově a státní konzervatoři.

CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI: Před zkušební komisí vybírající dívky do projektu nové dívčí skupiny zazpívaly dívky čtyřhlasně Killing Me Softly. Petr Fider prý údivem oněměl, ale pak řekl: \"Tak vás beru.\"

ALBA: S láskou, Pro tebe, Spolu, Vzpomínky zůstanou, Ať to neskončí VIDEOKLIPY:Už mi nevolej, Můj kluk, Až přiletí andělé, Hledám lásku svou,

Někdy příšťe

Nikola Šobichová

Narodila se 14. května 1982. Do roku 2003 byla členkou skupiny Holki, kterou opustila, aby se věnovala sólové dráze. Odstartovala ji singlem Šedá. Je malá a drobná, pořád se usmívá a kluky dostane svou roztomilostí. Je prý puntičkářka, ale jak kdy. Prostě náladová puntičkářka, která trpí občasnými záchvaty puberty. Spolu s Radanou bydlí ve společném podnájmu, což je nejen praktické, ale i zábavné. Rodiče jí fandí a jsou na ni patřičně pyšní, stejně jako sestra Lucka. Nikola strašně ráda jí, hlavně když se dostane domů k mamince, to si to užívá. Imponují jí silná auta, která současně může zahrnout do svých zatím nesplněných snů. Tam patří i cesta do deštného pralesa. Snad tam ale jednou nepojede tím autem.

Katka Brzobohatá Narodila se 7. 5. 1982. Poslouchá černou hudbu, chodí proto každý čtvrtek do Lázní. V posledním roce si hodně oblíbila chodit do kina - tím i zaplňuje svůj volný čas. Miluje Matějskou pouť - nejvíc ty nejhorší atrakce. Jejím snem je jet na rok do USA - vylepšit angličtinu; udělat úspěšnou sólovou kariéru

Klára Kolomazníková DATUM NAROZENÍ: 12.10.1979 Praha,

STAV: svobodná, přítel Patrik

v roce 1999 účast ve finále pěvecké soutěže \"Talent roku\", poté se díky konkurzu stala členkou nejúspěšnější české dívčí skupiny Holki, ve které působila necelých 5 let až do ukončení její činnosti

OBLÍBENÁ MUZIKA: Craig David, Blue, Robbie Williams, Lionel Richie, Whitney Houston, Atomic Kitten, Verona + černá muzika

Radana Labajová Narodila se 20. srpna 1980Do Prahy se dostala díky přijetí na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor pop-zpěv. Kvůli velkému časovému vytížení však ve škole vydržela jen tři a půl roku.

V osmnácti letech byla byla vybrána do - později nesmírně úspěšné - dívčí skupiny Holki. Všechno se to stalo jenom díky šťastné náhodě - původně se totiž šla se zeptat na vlak…

Holki vydržely hrát skoro pět let. Po vypršení smlouvy se rozhodla, že natočím sólovou desku. V sólové kariéře jí pomáhá Petr Fider - autor všech desek Holek a v současnosti člen veleúspěšného dua Verona.

Poslouchá různé hudební styly. Teď hodně poslouchá Deep Purple, Dolmen a N. Furtado, ale má ráda i americký pop, takže si s chutí poslechne i Christinu Aquileru.

Kromě zpívání moc ráda maluje, čte a řídí auto.

Její nejmilejší zvířátko je pejsek - čivava Frodo.

holki

24. června 2008 v 18:30 | nikol
Holki
Holki
zdroj:holki

Blogačky radí jak se stát slavnou

24. června 2008 v 18:26 | nikol

Hodně z Vás se ptá co dělat,natočit klip...jak navázat kontakt s vydavatelsvím.....


My jsme to měli trochu lehčí,pocházíme totiž z hudebních rodin a Toliny rodiče pracují ve vydavatelství.Řeknete si ,,trochu??!!"ale tak to bylo.

Neměli jsme žádnou výhodu a nikdo nás nebral vážně.Nedali nám šanci v době,kdy nám bylo 9 let (říkali,že přece všechny holky si hrají na zpěvačky).Museli jsme tomu být totálně oddané a nenechat si to odříct....říkali,že to není tak super,být v showbussinesu a že je to těžká práce,která lehce omrzí....

Ale nakonec nám přeci jenom dali šanci!Pořád se ptáte co dělat,nahrát písničku či klip,můžeme Vám pomoct,říct,co dělat.Ale nezaručuje se úspěch.Nevíme,jak moc to chcete,protože to ,,chtění" je strašně moc vážné.Nejdřív odkud začínanjí všichni-z demo firmy.

Postarejte se,aby to ta Vaše vydala pořádně a profesionálně.Zajděte také do fotografického studia-dobře se oblečte a naličte,abyste zaujali a jděte do toho naplno.Konkrétně:

1.Nahrát na CD-R jak zpíváte,nejlépe písničku(oblíbenou),která se k Vám nejvíce hodí a je aktuálním hitem ať už v jakémkoliv jazyce.

2.Nahrát na DVD nebo VHS jak to zpívate a jak byste se zachovali na scéně.

3.Napsat(ne moc,maximálně třičtvrtě stránky ze sešitu) něco o sobě.Psaní,že jste vyhráli nějaký lokální konkurs a nebo že Vaši známý tvrdí,že hezky zpíváte nemá cenu,protože to na manažery nedělá dojem.

4.Pošlete to najednou všem manažerům a vydavatelstvím-větší šance,že někoho zaujmete-můžete to také poslat manažerům jiných zpěváků.


blog 27 fota

24. června 2008 v 18:24 | nikol
Tola
Ala

bloček 27

24. června 2008 v 18:20 | nikol

taneček:


blog 27 fotky

24. června 2008 v 17:58 | nikol

lucka

24. června 2008 v 17:54 | nikol
r
Lucie VondráčkováLucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Lucie VondráčkováLucie Vondráčková

Abeceda

24. června 2008 v 13:31 | nikol
A is for Alone
Jako Osamělý................a vždy si stěžuješ, že to tak je

B is for Bracelets
Jako Náramky...........prostě nějaké ozdoby na zápěstí

C is for Crying
Jako Pláč

D is for Dyed Black Hair
Jako vlasy na černo

E is for Emotion
Jako Emoce.........a zveličování všeho co máš

F is for Floorpunch
Jako pád na dno

G is for Glasses
Jako brýle.........pokud možno s tlustými černými obroučky
H is for HeartBreak
Jako Zlomené Srdce

I is for the Intense Pain
Jako Intenzivní Bolest..............která pochází z neopětované lásky

J is for Jilted Lover
Jako Zhrzený Milovník

K is for Kissing
Jako Líbání..........a stěžuješ si, že se nemáš s kym líbat

L is for Labeling Yourself
Jako Sebehodnocení

M is for Mood Swings
Jako Houpající Se Nálada

N is for Never
Jako Nikdy................. nebudeš mít přátele, co se o tebe budou zajímat

O is for Old Man Pants
Jako Staré Pánské Trenýrky

P is for " Picked Last In Gym Class"
Jako "Poslední koho si ve třídě vyberou v tělocviku"

Q is for Questioning
Jako Výslech............... jestli máš vůbec nějakou cenu

R is for Remembering
Jako Pamatování Si................. času,kdy byly věci krásné a pak si stěžuješ jak tě tvuj život vyčerpává

S is for Sweaters
Jako Svetry

T is for Thrift Stores
Jako Levné Obchoďáky

U is for Underdeveloped Muscles
Jako Málo Vyvinuté Svaly.................. protože to je další cesta jak se stát EMO

V is for Veganism
Jako Veg*.........

W is for Whining
Jako Kňučení............. všechno je tak strašné a rodiče ti nemůžou koupit lásku kterou tak moc potřebuješ

X is for X-Girlfriends
Jako Bývalá..........a mluvíš o tom kolik bolesti ti přinesla

Y is for Your
Jako Tvoje............ ničemná existence

Z is for Zooming
Jako Zoom.......... ve tvém foťáku, protože jsi fotograf

Emo páry

24. června 2008 v 13:30 | nikol